Chiro Wezel Jongens

Sinds 1942-1943

  • Facebook

Om contact op te nemen met de Chiro in het algemeen, kan je altijd het contactformulier op deze website invullen of mailen naar hoofdleiding@chirowezel.be

De hoofdleiders zijn dit Chirojaar Lander Wouters & Jens Timmermans.

 

Groep Naam Adres E-mailadres Telefoonnummer
 Sloebers  Pieter Brabers  Wezelhoevenweg 126
2400 Mol
pieter.brabers@skynet.be  0492 64 66 32
 Sloebers  Seppe Van Kets  Boslaan 1
2400 Mol
seppevankets@hotmail.be  0498 12 40 84
 Speelclub  Jens Timmermans  Boslaan 13
2400 Mol
timmermans_jens1998@outlook.com  0498 82 37 39
 Speelclub  Axel Segers  Brouwerijdreef 48
2400 Mol
axelsegersstw@gmail.com  0496 59 99 47
 Rakkers  Jakob Joos  Boslaan 24
2400 Mol
jakobjoos2@gmail.com  0470 05 46 20
 Rakkers  Jurriaan Verstraelen  Oude Arendonksebaan 62 2360 Oud-Turnhout jurriaanverstraelen@hotmail.com  0472 01 14 21
 Toppers  Lander Wouters  Handelsstraat 61
2400 Mol
lander.wouters@hotmail.com  0473 48 87 27
 Toppers  Hannes de Bie  Pierre de Bellefroidaan 21
2400 Mol
hannesdebie123@gmail.com  0471 11 51 37
 Kerels  Lowie Swinnen  Dopheide 24
3970 Leopoldsburg
lowie.swinnen@gmail.com  0493 11 76 71
 Aspi’s  Wouter Stilman  Paviljoenweg 74
2400 Mol
wouter.stilman@telenet.be  0477 04 57 10
 Aspi’s  Lorenzo Stevens  Grensstraat 19
2400 Mol
lorenzo.stevens@telenet.be  0492 94 76 43