Chiro Wezel Jongens

Sinds 1942-1943

  • Facebook

Om contact op te nemen met de Chiro in het algemeen, kan je altijd het contactformulier op deze website invullen of mailen naar hoofdleiding@chirowezel.be

De hoofdleiders zijn ook dit Chirojaar Lander Wouters en Jens Timmermans.

 

Groep Naam Adres E-mailadres Telefoonnummer
 Sloebers  Simon Corstjens  Ringlaan 75 – Mol Simoncorstjens2001@gmail.com  0497 17 58 60
 Sloebers  Lander Wouters  Handelsstraat 61 – Mol lander.wouters@hotmail.com  0473 48 87 27
 Sloebers  Seppe Loodts  Sint-Jozefslaan 2a – Mol Seppeloodts99@gmail.com  0476 66 59 09
 Speelclub  Olivier Haazen  Sint-Jozefslaan 57 – Mol Olli.haazen@gmail.com  0470 03 86 92
 Speelclub  Seppe Van Kets  Boslaan 1 – Mol seppevankets@hotmail.be  0498 12 40 84
 Speelclub  Mike Nuyts  Forcitestraat 8 – Mol Nuytsmike13@gmail.com  0478 12 53 34
 Rakkers  Jonas Appelen  Esdoornstraat 41 – Balen Jonasa070@gmail.com  0494 80 58 72
 Rakkers  Lorenzo Stevens  Grensstraat 19 – Mol lorenzo.stevens.@telenet.be  0492 94 76 43
 Toppers  Axel Segers  Brouwerijdreef 48 – Mol axelsegersstw@gmail.com  0496 59 99 47
 Toppers  Jasper Van Grieken
 Kerels  Hannes de Bie  Pierre de Bellefroidaan 21 – Mol hannesdebie123@gmail.com  0471 11 51 37
 Kerels  Jurriaan Verstraelen  Oude Arendonksebaan 62
Oud-Turnhout
jurriaanverstraelen@hotmail.com  0472 01 14 21
 Aspi’s  Lowie Swinnen  Dopheide 24 – Leopoldsburg lowie.swinnen@gmail.com  0493 11 76 71
 Aspi’s  Jens Timmermans  Boslaan 13 – Mol timmermans_jens1998@outlook.com  0498 82 37 39